Prima paginăAnunţuriTitularizare 2024 - În atenția candidaților repartizați la Colegiul Negruzzi pentru susținerea inspecțiilor speciale (limba română, limba germană, educaţie fizică şi sport)

Având în vedere precizările din Metodologia cadru privind mobilitatea personalului didactic din învățământul preuniversitar în anul școlar 2024 – 2025, aprobată prin ordinul nr. 6877/22.12.2023, candidaţii repartizaţi la Colegiul Negruzzi pentru susţinerea inspecţiilor speciale la disciplinele limba şi literatura română, limba germană şi educaţie fizică şi sport, sunt invitaţi marţi, 4 iunie, la ora 14.00, în Cancelaria Colegiului, pentru şedinţa de instruire şi parcurgerea etapelor specifice.

Vă rugăm să consultați site-ul Colegiului pentru informații actualizate cu privire la graficul inspecţiilor speciale, precum şi alte precizări de etapă.

Succes!

28 05, 2024