Now loading.
Vă rugăm aşteptaţi.

Menu

Regulament specific privind organizarea şi desfăşurarea Concursului Național de Lectură și Interpretare Transcurriculară „Ionel Teodoreanu”

Prima paginăRezultateConcursul Național Transcurricular de Lectură și Interpretare „Ionel Teodoreanu”Regulament specific privind organizarea şi desfăşurarea Concursului Național de Lectură și Interpretare Transcurriculară „Ionel Teodoreanu”
Prima paginăRezultateConcursul Național Transcurricular de Lectură și Interpretare „Ionel Teodoreanu”Regulament specific privind organizarea şi desfăşurarea Concursului Național de Lectură și Interpretare Transcurriculară „Ionel Teodoreanu”

Regulament specific privind organizarea şi desfăşurarea Concursului Național de Lectură și Interpretare Transcurriculară „Ionel Teodoreanu”

publicat în CNIT 2023

19 04, 2023