ANUNȚ IMPORTANT – RELUAREA CURSURILOR - LUNI 8 Noiembrie 2021

Prima paginăAnunţuriANUNȚ IMPORTANT – RELUAREA CURSURILOR - LUNI 8 Noiembrie 2021

ANUNȚ IMPORTANT – RELUAREA CURSURILOR - LUNI 8 Noiembrie 2021

Având în vedere recomandările Ministerului Educației, precizările din Hotărârea CNSU nr. 99 din 05.11.2021, rata de vaccinare a personalului din Colegiul Negruzzi (83%), precum și hotărârea Consiliului de administrație, întrunit astăzi în ședință de urgență, vă informăm că luni, 8 noiembrie a.c., se vor relua cursurile cu prezența fizică a tuturor elevilor. Pe măsură ce Ministerul Educației va transmite noi informații, vom reveni și cu alte precizări.

Conducerea Colegiului a luat măsurile necesare de igienizare, curățenie și dezinfectare a tuturor spațiilor pentru a se putea desfășura un proces educațional în condiții de siguranță.

05 11, 2021