În atenția cadrelor didactice, a părinților și a elevilor

05 February 2021

Doamnelor și domnilor profesori,

Stimați părinți,

Dragi elevi,

 

Sperăm că reîntoarcerea în spațiul școlii va fi premiza unor noi succese educaționale și a regăsirii tuturor, elevi și profesori, într-un context de interferență pedagogică necesară și favorabilă învățării, cunoașterii și devenirii culturale și profesionale în spiritul valorilor negruzziste.

Conducerea Colegiului Național „Costache Negruzzi” Iași și întreg personalul vor urmări cu maximă responsabilitate respectarea măsurilor igienico-sanitare pentru siguranța tuturor, precum și desfășurarea unui demers educațional eficient, modern și atractiv.

Vă dorim mult succes, sănătate și proiecte inspirate în noul semestru, în această etapă de revenire treptată spre normalitatea traseelor educaționale!

 

Loading...

 

Top

Acest website folosește cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experiență mult mai bună de navigare și servicii adaptate nevoilor și interesului fiecăruia. Politica cookie

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…